تمامی خدمات زیبایی شامل طراحی طرح لبخند، کامپوزیت ونیر، لمینیت دندان، ارتودنسی، جراحی های فک و صورت، جراحی پلک، بوتاکس، پروتزهای لب و گونه و… در این بخش توسط متخصصین صورت می پذیرد.

اصلاح طرح لبخند

اصول کلی در طراحی لبخند شامل نیاز بیمار، شکل و فرم دندانها، نحوه ی قرارگیری دندانها و رنگ آنها و همچنین نوع اکلوژن بیمار می باشد که همه ی این عوامل توسط دندانپزشکان ما بررسی گردیده و با استفاده از مواد و متریال به روز دنیا تغییرات لازم جهت اصلاح دندانهایی که در لبخند شما نمودار می باشند را انجام می دهند.

بلیچینگ یا سفید کردن دندانها

نیاز به تغییر رنگ در دندانهایی که دارای لکه های دندانی و یا تغییر رنگ به دلیل ضربه یا عصب کشی دندان دارند، همگی در این بخش توسط دندانپزشکان ما انجام می گردد.

ایمپلنت

درمان ایمپلنت علاوه بر درمان جایگزینی دندان از دست رفته، یک نوع درمان زیبایی می باشد زیرا با جایگزین کردن دندانهای از دست رفته ی فک بالا ، از افتادگی گونه ها و تورفتگی لب ها جلوگیری می نمایند و همچنین در فک پایین از زبان محافظت می کنند.

ارتودنسی

درمانهای ارتودنسی از جمله ی درمانهای دندانپزشکی تخصصی هستند که در گروه درمانهای زیبایی قرار می گیرند. درمانهای این گروه تخصصی شامل منظم کردن دندانها ، طراحی نایت گارد، اصلاح دفورمیتی های فکی و مال اکلوژن می باشد که توسط متخصصین دندانپزشکی ارتودنسی که از اساتید دانشگاهی می باشند انجام می گردد.

جراحی های فک

از جراحی دندان عقل نهفته تا برداشتن ضایعات و تومورها همگی زیر نظر دندانپزشکان متخصص فک و صورت در بخش تخصصی زیبایی انجام می گردد.

جراحی های صورت

شامل جراحی پلک، گونه ، لب ، تزریق بوتاکس ، تماماً توسط متخصص فک و صورت انجام می گردد.